Chytré lednice si jistě zamilují muži i ženy

Moderní technologie vládnou světem. A výjimku nemají ani domácnosti. Před několika lety byste si jenom stěží dokázali představit, že součástí Vaší kuchyně může být chytrá lednice. Ano, v době rychlých televizorů, telefonů a hodinek vznikají i chytré spotřebiče pro každodenní použití. Pokud jde o smart lednici, máte na výběr hned ze tří modelů.

Model lednicePopis
Monoklimatická smart ledniceLednice bez mrazáku
Kombinovaná smart ledniceLednice s mrazákem
Americká smart ledniceVelká lednice s mrazákem
Základní rozdělení chytrých lednici neboli chladniček.

Z vlastních potřeb můžete do jisté míry odvodit, jak velkou chytrou lednici vlastně potřebujete. Ta americká je dvoukřídlá, takže vhodná pro početnější rodiny s dětmi.

Co všechno nabízí chytré lednice?

Chytré lednice, to není pouze velký displej s přehledem všech funkcí a nastavením parametrů. Tohle všechno můžete vidět a sledovat i skrze mobilní telefon. Lednice se totiž dokáže připojit k Wi-Fi síti, takže ji můžete s přehledem ovládat na dálku. Je to například zapnutí expresního mrazení nebo změna teploty na dálku.

Moderní chytré lednice disponují i řadou dalších praktických funkcí. Co byste řekli na možnost podívat se do lednice bez otevírání dveří? Stačí využít funkci Instaview a pouze na ní zaťukat. Přínosný je pochopitelně i výrobník ledu, samoodmrazování a LED osvětlení. U lepších modelů můžete očekávat prázdninový režim, antibakteriální těsnění, uhlíkový filtr nebo indikátor otevřených dveří. Řada funkcí je u chytré lednice propojena právě s mobilním telefonem.

Jaké existují další modely chytrých lednic?

U smart ledniček se meze opravdu nekladou. Kromě volně stojících výrobků můžete samozřejmě zakoupit i ty vestavné. Ty působí sladěným dojmem s kuchyňskou linkou. Zajímavostí jsou i USB lednice připojitelné k počítači. Jde pochopitelně o minimalistická, avšak nápaditá řešení. Jestliže si budujete koncept chytré domácnosti, pak do něj chytrá lednice rozhodně zapadne. Další domácí spotřebič, který jste schopni kompletně ovládat skrze speciální aplikaci v mobilním telefonu. Inteligentní a snadná obsluha přináší zkrátka řadu výhod.