Vylepšete si zvuk televize se soundbarem Sharp HT-SBW800.

Soundbar Sharp O2

Zvukové formáty a kodeky

Soundbar Sharp HT-SBW202 má zabudovaný systém Dolby Digital, který poskytuje prostorový zvuk. Díky technologii Virtual Surround si užijete pohlcující zvukový zážitek i bez zadních reproduktorů. Soundbar Sharp HT-SBW800 jde ještě dále s podporou technologie DTS Virtual:X, která přidává do zvukového pole i výškový rozměr.

Oba soundbary Sharp se snadno připojují k vašemu televizoru a dalším zařízením. Model HT-SBW202 nabízí připojení přes Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby z vašeho smartphonu nebo tabletu. Model HT-SBW800 přidává možnost připojení přes HDMI ARC pro zjednodušenou instalaci a ovládání jedním dálkovým ovladačem.

Při výběru soundbaru Sharp je důležité zvážit vaše potřeby a preference. Pokud hledáte cenově dostupný soundbar s dobrým zvukem, model HT-SBW202 je skvělou volbou. Pro náročnější uživatele, kteří hledají prémiový zvukový zážitek, je model HT-SBW800 tou správnou volbou.

Virtuální prostorový zvuk

Soundbary Sharp HT-SBW202 a HT-SBW460 se pyšní technologií virtuálního prostorového zvuku. Díky chytrému zpracování audia dokáží tyto soundbary simulovat zážitek z vícekanálového systému, a to i přesto, že se jedná o kompaktní zařízení. Technologie virtuálního prostorového zvuku od Sharpu analyzuje zvukový signál a s využitím pokročilých algoritmů vytváří iluzi zvuku přicházejícího z různých směrů.

Výsledkem je pohlcující zvukový zážitek, který vás vtáhne do centra dění. Ať už sledujete filmy, seriály nebo posloucháte hudbu, virtuální prostorový zvuk od Sharpu dodá vašemu poslechu novou dimenzi. Zvukové efekty vás obklopí ze všech stran a vy se budete cítit jako v kině nebo na koncertě. Díky virtuálnímu prostorovému zvuku si vychutnáte realistický a dynamický zvuk, který pozvedne vaši domácí zábavu na novou úroveň.

Výkon a počet kanálů

Soundbar Sharp HT-SB110 je kompaktní a elegantní zařízení, které v tenkém těle skrývá dva integrované subwoofery. Díky nim dosahuje soundbar úctyhodného výkonu 120 W, což je na soundbar této cenové kategorie působivé číslo. Zvuk je tak dostatečně silný a plný i pro větší obývací pokoje. Soundbar Sharp HT-SB110 se pyšní 2.0kanálovým zvukem, který zaručuje čisté a dynamické podání hudby i filmů. Ačkoliv nedisponuje dedikovanými zadními reproduktory, technologie virtuálního prostorového zvuku vytváří iluzi širšího zvukového pole. Pro uživatele, kteří touží po ještě působivějším zážitku z poslechu, nabízí Sharp i soundbary s vyšším výkonem a podporou prostorového zvuku Dolby Atmos. Tyto modely disponují větším počtem kanálů a často i bezdrátovým subwooferem pro ještě hlubší basy.

soundbar sharp o2

Typy reproduktorů a subwooferu

Soundbar Sharp HT-SBW800 disponuje 5.1.2-kanálovým prostorovým zvukem s Dolby Atmos. Zvuk je tak realistický a obklopující. Reproduktory soundbaru jsou navrženy tak, aby poskytovaly čisté výšky, detailní středy a hutné basy. Bezdrátový subwoofer se stará o hluboké a působivé basy, které vás vtáhnou do děje filmů a her. Některé soundbary od společnosti Sharp, jako například model HT-SBW460, jsou vybaveny technologií Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby z telefonu nebo tabletu. Díky elegantnímu a minimalistickému designu se soundbary Sharp hodí do moderních interiérů. Jsou ideálním doplňkem k televizorům Sharp, ale bez problémů je propojíte i s televizory jiných značek. Pro snadné ovládání je soundbar dodáván s dálkovým ovladačem.

Funkce Soundbar Sharp O2
Výkon reproduktorů Bohužel, nemám přístup k údajům o výkonu reproduktorů pro "Soundbar Sharp O2".
Počet kanálů Bohužel, nemám přístup k údajům o počtu kanálů pro "Soundbar Sharp O2".
Technologie Bluetooth Bohužel, nemám přístup k údajům o technologii Bluetooth pro "Soundbar Sharp O2".

Bezdrátové připojení Bluetooth

Soundbar Sharp HT-SBW800 a soundbar Sharp HT-SBW460 se snadno propojí s vaším telefonem nebo tabletem pomocí technologie Bluetooth. Bezdrátově tak můžete streamovat hudbu ze svých oblíbených aplikací, jako je Spotify, YouTube Music nebo Apple Music. Užijte si poslech bez kabelů a omezení. Stačí spárovat váš soundbar s vaším zařízením a můžete začít poslouchat. Dosah Bluetooth je dostatečný pro běžný obývací pokoj a umožňuje vám volně se pohybovat, aniž by došlo k přerušení přehrávání.

HDMI ARC a optický vstup

Soundbar Sharp HT-SBW202 má HDMI ARC a optický vstup, takže se snadno připojí k vašemu televizoru. Díky HDMI ARC si užijete vysoce kvalitní zvuk z televizoru a dalších zařízení připojených k soundbaru. Optický vstup je skvělou alternativou, pokud váš televizor nepodporuje HDMI ARC.

Soundbary od společnosti Sharp jsou navrženy tak, aby vám poskytly pohlcující zvukový zážitek. Ať už sledujete film, posloucháte hudbu nebo hrajete hry, soundbar Sharp vylepší zvuk vašeho televizoru.

Kompatibilita s TV Sharp

Zvukové projektory Sharp, jako je model Sharp HT-SBW800 nebo Sharp HT-SBW460, jsou navrženy tak, aby bezproblémově fungovaly s televizory Sharp. To znamená, že si můžete vychutnat vylepšený zvuk vašich oblíbených filmů, televizních pořadů a her bez nutnosti složitého nastavování.

soundbar sharp o2

Mnoho soundbarů Sharp se k televizorům Sharp připojuje pomocí technologie Bluetooth. To umožňuje bezdrátový přenos zvuku, takže se nemusíte starat o nevzhledné kabely. Některé modely mohou také podporovat HDMI ARC (Audio Return Channel), což umožňuje ovládání soundbaru pomocí dálkového ovladače televizoru.

Při výběru soundbaru Sharp pro váš televizor Sharp je důležité zvážit funkce, které jsou pro vás nejdůležitější. Pokud hledáte pohlcující zvukový zážitek, zvolte soundbar s podporou Dolby Atmos nebo DTS:X. Pokud máte omezený prostor, zvažte kompaktní soundbar, který se vejde pod váš televizor.

Nezapomeňte zkontrolovat technické specifikace vašeho televizoru Sharp a soundbaru Sharp, abyste se ujistili, že jsou kompatibilní. S trochou průzkumu si můžete najít soundbar Sharp, který je perfektní pro váš televizor a váš rozpočet.

Ovládání a nastavení soundbaru

Soundbar Sharp HT-SBW110 je vybaven přehledným dálkovým ovladačem, který umožňuje snadné nastavení všech funkcí. Můžete upravovat hlasitost, vybírat vstupní zdroj (Bluetooth, HDMI ARC, optický vstup), přepínat mezi zvukovými režimy (Hudba, Film, Zprávy) a další. Propojení soundbaru s vaším televizorem je jednoduché díky HDMI ARC nebo optickému vstupu. Po připojení se soundbar automaticky zapne a vypne společně s vaším televizorem.

Soundbary od společnosti Sharp se vyznačují intuitivním ovládáním. Většina modelů je dodávána s dálkovým ovladačem, který umožňuje snadnou navigaci v menu a nastavení. Pomocí dálkového ovladače můžete upravovat hlasitost, vybírat vstupní zdroj, měnit zvukové režimy a mnoho dalšího. Některé soundbary Sharp jsou také vybaveny technologií Bluetooth, která umožňuje bezdrátové streamování hudby z vašeho telefonu nebo tabletu.

Pro spárování vašeho zařízení se soundbarem přes Bluetooth stačí aktivovat Bluetooth na obou zařízeních a vybrat soundbar ze seznamu dostupných zařízení. Po spárování můžete přehrávat hudbu přímo z vašeho telefonu a vychutnat si tak bohatý a kvalitní zvuk.

Kalibrace zvuku a ekvalizér

Soundbary Sharp HT-SBW420 a HT-SBW800 se pyšní technologií Dolby Atmos, která přináší pohlcující prostorový zvuk. Pro dosažení optimálního zvukového zážitku je důležité věnovat pozornost kalibraci zvuku a nastavení ekvalizéru.

Některé modely soundbarů Sharp, jako například HT-SBW800, nabízí automatickou kalibraci zvuku pomocí přiloženého mikrofonu. Tato funkce analyzuje akustiku místnosti a automaticky nastaví parametry zvuku pro dosažení optimálního poslechu.

soundbar sharp o2

Pro manuální kalibraci zvuku a nastavení ekvalizéru je obvykle k dispozici několik přednastavených režimů, jako například Film, Hudba nebo Hry. Tyto režimy upravují zvukové charakteristiky tak, aby co nejlépe vyhovovaly danému typu obsahu.

Pro jemnější doladění zvuku je možné využít manuální ekvalizér. Zde si můžete upravit úroveň basů, středních a výšek podle vašich preferencí a akustiky místnosti. Správné nastavení ekvalizéru vám umožní dosáhnout vyváženého zvuku s čistými výškami, výraznými středy a hutnými basy.

Nezapomeňte, že optimální nastavení zvuku je subjektivní a záleží na vašich osobních preferencích a akustiky místnosti. Experimentujte s různými nastaveními a najděte si takovou konfiguraci, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Technologie pro dialogy a basy

Soundbar Sharp HT-SBW800 s bezdrátovým subwooferem ti poskytne působivý zvukový zážitek. Díky technologii Dolby Atmos si vychutnáš prostorový zvuk, který tě vtáhne do děje filmů a her. Soundbar se pyšní celkovým výkonem 570 W, který ti zaručí, že ti neunikne žádný detail.

Sharp myslí i na milovníky hudby. Soundbar HT-SBW460 s bezdrátovým subwooferem ti umožní streamovat hudbu z tvého telefonu přes Bluetooth. S celkovým výkonem 220 W si užiješ dynamický zvuk s bohatými basy.

Ať už hledáš soundbar pro sledování filmů nebo poslech hudby, Sharp má pro tebe řešení. Vyber si ten pravý model a užij si zvuk, který tě dostane.

Publikováno: 04. 07. 2024

Kategorie: technologie

Autor: LukasJursa

Tagy: soundbar sharp o2 | soundbar od společnosti sharp